"stres dnia codziennego a samoregulacja"

Jak rozumieć zachowanie własnego dziecka i nas samych przez pryzmat stresu? Jak odpowiednia samoregulacja może pomóc nam w wyzwaniach dnia codziennego?

Wykład 3-godzinny z elementami warsztatowymi dla rodziców już wkrótce w Pradze.

Zapisz się poprzez formularz na listę oczekujących na bieżące informacje o warsztacie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marta Lenarczyk, Herrova 25, 14800 Praga, Czechy, w celu otrzymania newslettera za pomocą e-maila, informacji o promocjach, nowościach, produktach blogowych i usługach własnych oraz innych polecanych osób, zgodnie z Polityką prywatności.Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć."

Marta Lenarczyk

Jestem certyfikowanym coachem, promotorem metody Self-Reg (Self_reg Champion) oraz promotorem i edukatorem uważności dla dzieci w szkołach i w rodzinie. Pomagam mamom, dzieciom a tym samym całym rodzinom odnaleźć sie w wyzwaniach dnia codziennego, podczas wielu zmian, adaptacji do nowego. Pomagam odnależć uważność w życiu, lepiej reagować na stres i lepiej rozumieć własne oraz dzieci zachowania. Pracuję wyjorzystując wiele metod i narzędzi, ciągle rozwijam się i szukam nowości, aby swoją pracą nieść jak najwięcej wsparcia.

Mówię językiem rodzica, pokazuję, że można pomóc swojemu dziecku, nie będąc psychologiem, pedagogiem,…. ale, co najważniejsze, kochającym człowiekiem, wyposażonym w uważność, samoregulacje i czułe, pełne ciekawości spojrzenie.

Dlaczego to robię? Przede wszystkim z pasji i chęci pomagania. Dodatkowo, jako mama rozumiem zarówno frustracje rodziców, a z drugiej strony – wyzwania jakie stoją przed Najmłodszymi.

 

 

Marta

Już wkrótce w Pradze! Zapraszam na 3-godzinny wykład z elementami warsztatowymi dla rodziców: "stres dnia codziennego a moja samoregulacja".
Dla kogo?
  • Wykład z elementami warsztatowymi przeznaczony jest dla rodziców, dziadków, nauczycieli, pracowników i pracodawców… innymi słowy – dla każdego, kto chce zrozumieć wpływ stresu na dorosłego i na dzieci, oraz jak się to wszystko ma do energii, którą dysponujemy każdego dnia.
  • Dla tych osób, które chcą poznać narzędzia w radzeniu sobie ze stresem.
  • Oraz dla tych, którzy kórzy chcieliby spojrzeć na zachowanie swoje i dziecka, aby je lepiej rozumieć i lepiej się komunikować…
Czym się zajmiemy?
  • Stresem – jego definicją, ale i stresorami.
  • Działaniem mózgu w stresie.
  • Reakcjami na stres – zachowaniem dziecka i rodzica.
  • Wpływem stresu na naszą energię.
  • Samoregulacją.
Gdzie i kiedy się spotkamy?

Wykład odbędzie się w 1 kwartale 2020 roku w Pradze. Obowiązują zgłoszenia mailowe. Jeśli nie chcesz, aby data warsztatu Ci umkneła – wykorzystaj formularz zgłoszeniowy , aby zostawić dane kontaktowe. Otrzymasz ode mnie najnowasze informacje  będziesz na bieżąco.

Ile kosztuje uczestnictwo?

Koszt uczestnictwa w 1 kwartale 2020 roku będzie w wyjątkowej cenie 450 CZK za osobę, informacje o płatnościach uczestnicy dostaną poprzez email.

Czy ten wykład jest dla mnie?

Wykład ma za zadanie przybliżyć Cię do lepszego zrozumienia znaczenia samoregulacji i jej wpływu na zarządzanie stresem, a także do lepszego zrozumienia zachowań Twoich i dziecka z prspektywy stresu.

A jeśli wątpliwości chcesz rozwiać poprzez kontakt ze mną – napisz do mnie: hello@martalenarczyk.com.

Jeśli interesuje Cię temat stresu i funkcjonowania w nim w szerszym zakresie, to może wpadniesz na ten intensywny warsztat.