+420 724 009 238 hello@martalenarczyk.com

Individuální podpora

Pomáhám ženám a rodinám expatu přijmout jejich nový život tím, že minimalizuji stres ze změn a přechodu, lepší adaptace, vytváření vlastní podpůrné skupiny, hledání nových cílů v osobním životě a v jejich kariéře, hledání nového poslání a autentické identity.

Různé oblasti individuální podpory

polka za granica expat coaching marta lenarczyk sesje warsztaty szkolenia stres regulacja

Podpora pro emigrantky

Jste emigrantka nebo žena expatu, odjíždíte do zahraničí, nebo možná jste ta, která bude brzy emigrantkou? možná se vrátíte do své země původu? nebo možná znovu a znovu měníte země …

Máte více otázek než odpovědí, cítíte se osaměle a potřebujete podporu, chcete patřit do komunity, ale nemáte tušení, jak začít, existuje více výzev než nadšených situací, euforie se mísí se strachem, cítíte se nejistě, většina nejbližší přátelé a rodina zůstali v jiné zemi, také možná nerozumí vašim výzvám (protože máte tak úspěšný život jako expat !!!).

Nebo možná nesnášíte takové intenzivní změny a kulturní šok vás přemohl?

Nebo možná budete muset znovu definovat svou roli v rodině, v životě, ve své práci …

Je také možné, že se musíte znovu kvalifikovat, nebo jste právě ztratili práci …

 

Mnoho důvodů, proč se cítit stresovaní, ohromení a nerozumění, mnoho důvodů, proč hledat pomoc …

Protože se chcete cítit úspěšní, chcete být šťastní, chcete roztáhnout svá křídla a budovat život, který chcete žít, chcete být autentičtí se svými hodnotami, bez ohledu na to, kde budete příští rok …

Chcete mít smysluplný a naplněný život …

Máte velký potenciál a chcete růst!

 

Po mnoha letech ve světě korporací jsem se stala manželkou expatu a brzy matkou  v migraci, téměř jeden rok jsem byla jako v depresi. Uznala jsem emigrantské výzvy a prošla jsem jim a stále jim čelím i po mnoha letech života v zahraničí.

Rozumím svým klientům a dávám jim své plné přijetí, přítomnost a vřelou podporu.

Jsem jejich společníkem k lepšímu a šťastnějšímu životu. Překonávají krizi a rostou a vzkvétají!

Podpora žen v jejich životních výzvách a krize

Všechny ženy, které se cítí přemoženy změnami, nestabilní situací, novými rolemi ve svém životě, často na sebe zapomněly, nemají čas, pociťují hluboký smutek nebo pociťují výkyvy nálad, také se cítí osamělé a nějakým způsobem ztracené. Často procházejí různými psychickými krizi – ztrátou plánů, snů, rozvodem, přestěhováním do jiného města, země, odchodem dětí z domu, ztrátou zaměstnání nebo rekvalifikací, obtížnými rozhodnutími.

Nebo možná jen cítíte, že potřebujete znovu uspořádat sebe, svou práci, svůj život, nebo možná chcete dosáhnout svých cílů efektivněji, rychleji …

nebo možná partner, který vás motivuje, je něco, co právě teď ve svém životě potřebujete …

 

Důvodů, proč potřebujete podporu, může být ještě více …

 

Jako krizový kouč a konzultant podporuji lidi v krizi a ty, kteří chtějí po své recesi znovu růst.

 

Jako certifikovaný kouč provázím své klienty na cestě k dosažení cílů, vytvoření smysluplného života, roztažení jejich křídel a život naplněný.

Zvládání stresového přetížení

Pokud máte pocit, že vás stres úplně přetížil, máte pocit, že jste ohromeni, nemáte energii na práci, odpočinek nebo život. Trvale nemáte čas!

Navíc nemůžete ovládat své chování, reakce, slova, ale také emoce, zejména hněv a smutek. Jste v nerovnováze.

Ale zároveň cítíte pod kůží, že potřebujete změnu, ale v tomto začarovaném kruhu potřebujete jen někoho, kdo vám pomůže.

Jako zprostředkovatelka Shanker Self-Reg seberegulační metody samoregulace ve stresu, ale také jako pedagog všímavosti vás podporuji při budování duševního odporu, autoregulace a správného řízení energie, abyste dosáhli rovnováhy a pohody.

Vedu vás procesem lepšího porozumění mozkovým funkcím pod stresem, účinkům stresu na vaše tělo, stresovým reakcím, energetickému managementu, k novým strategiím zvládání stresu.

Změna životního stylu a stravy

Váš životní styl, strava a úroveň energie jsou mnohem nižší, než jste očekávali!
Cítíte se těžce a bez síly, trávíte většinu svého volného času na pohovce sledováním televizních seriálů, po obrovském stresu v práci / životě jíte čím dál víc … zmrzlinu, bonbóny, čokoládu nebo jen tučné jídlo ?? ?? máte pocit, že potřebujete změnu, ale kde začít?
Jako certifikovaný trenér v oblasti stravování a zdraveho života, a také zastánce zdravého životního stylu vás provádím celým procesem změny vašeho životního stylu, fyzické aktivity a stravy na zdravou a podpůrnou.
1 bezplatný chat 60 min + 8 schůzek (až 75 min, včetně vzdělávacích a mentorských sezení) + spousta letáků, moje podpora každý den prostřednictvím e-mailu / sms, spousta zábavy a tvrdé práce směřující k pohodě a zdraví vás!

 

Důvody pro individuální spolupráci se mnou

Nejsi sáma

více

„Mít pocit sounáležitosti je běžná zkušenost. Patří mezi ně přijetí jako člen nebo součást. Takové jednoduché slovo pro obrovský koncept. Pocit sounáležitosti je lidská potřeba, stejně jako potřeba jídla a přístřeší. Cítíte, že patříte je nejdůležitější při pohledu na hodnotu v životě a při zvládání intenzivně bolestivých emocí. “ Psychologie dnes 2018

Jsem jako kamaradka a podpora, někdo mi říká doula, někdo anděl s dlouhými křídly … ale nejdůležitější – bez ohledu na to, jak mi moji klienti říkají – jsem s nimi, nejsou sami, nezůstávají sami se svými výzvami v nové zemi.

Ja jsem si tím prošla, rozumím a mám svoji vlastní „krabici“ strategií, jak začít nový život v zahraničí. Moji klienti to otevřou a my zkontrolujeme, co pro ně bude nejlepší, a společně budeme pracovat na hledání nových, šitých na míru, abychom měli skvělý a smysluplný život v zahraničí.

"Sparring partner", motivace

Více

Někdy musíme konfrontovat naše výzvy, myšlenky, nápady s druhou osobou. Někdy je lepší to udělat s koučem nebo mentorem, který neposuzuje, nevytváří předpoklady, jen pomáhá a nabízí pozorný prostor pro svobodnou a otevřenou diskusi, nabízí skutečnou přítomnost a přijetí.

Jsem mentorka, trenérka, facilitátorka a koučka. Znám nástroje, které pomáhají, nabízím prostor pro vaši kreativitu a potenciál. Pomáhám vám objevit váš talent, silné stránky a roztáhnout křídla. Věřím v tebe a tvou moc.

Snadnější proces změn

Více

Změny, přechod, krize – všechny mají stádia, všechny mají své světlé a temné stránky. Nabízím vám psychoedukaci, která pomáhá pochopit stav, ve kterém se nacházíte, fázi přechodu, potenciál krize.

To pomáhá usnadnit proces změn, snižuje stres a pomáhá při růstu.

Koučovací vztah

Více

Jelikož jsem koučka ICF (International Coach Federation), nabízím skutečný koučovací vztah. ICF definuje koučování jako partnerství s klienty v podnětném a kreativním procesu, který je inspiruje k maximalizaci jejich osobního a profesionálního potenciálu.

V případě potřeby se moji klienti mohou rozhodnout pracovat se mnou jako s mentorem, konzultantem, facilitátorem.

Nemíchám všechny přístupy v jedné relaci, nabízím proces šitý na míru s jasnou strukturou a návrhem metod a nástrojů. Nabízím jasnou spolupráci na základě smlouvy.

Mentoring klíčových oblasti

Více

Ve své transparentní spolupráci se svými klienty nabízím mentorství v oblastech mých znalostí a zájmů:

–  život, zkušenost expatu

– rekvalifikace zaměstnání, hledání zaměstnání, budování kariérního postupu

– rozvoj talentů (na základě testu The StrengthsFinder – Gallupův test)

– porozumění a řízení krizí

– zvládání stresu a energie, samoregulace

– budování týmu, vedení týmu

– jednání, vyřizování klientů

– rozvoj iniciativ pro malé podnikatele

– rozvoj online podnikání

– všímavost pro děti, učitele a rodiče

– zdravé bydlení a zdravé jídlo

– a další … zeptejte se mě na ně

Efektivita času a úsilí

Více

Vypořádat se s vlastními výzvami, dosáhnout cílů a čelit problémům samy o sobě může být méně účinné a stresující, také frustrující nebo ohromující.

Kouc vám pomůže dostat se do cíle rychleji a efektivněji, pokud jde o čas a úsilí.

Cenova nabidka

polka za granica expat coaching marta lenarczyk sesje warsztaty szkolenia stres regulacja

Podpora pro emigrantky

 

Prvni 60minutový chat zdarma = zdarma, bez závazků

Jedno stetkani do 90 min = 1800 Kč

Možné cenové balíčky: Premium, Basic a Follow UP s VELKÝMI slevami = kontaktujte mě pro individuální nabídku

Podpora v životních výzvách a krize

 Prvni 60minutový chat zdarma = zdarma, bez závazků

Jedno stetkani do 90 min = 1800 Kč

Možné cenové balíčky: Premium, Basic a Follow UP s VELKÝMI slevami = kontaktujte mě pro individuální nabídku

Zvládání stresového přetížení

 Prvni 60minutový chat zdarma = zdarma, bez závazků

Jedno stetkani do 90 min = 1800 Kč

Možné cenové balíčky: Premium, Basic a Follow UP s VELKÝMI slevami = kontaktujte mě pro individuální nabídku

Změna životního stylu a stravovani

 

Prvni 60minutový chat zdarma = zdarma, bez závazků

Koučování  a proces zdravého životního stylu a stravovani  = 7000 Kč

(8 schůzek do 75 min)

Pokud jste v České Republice – můžete platit pomocí výhod:

Začínát je snadné

w

Zdarma 60minutová konzultace

Stačí mě kontaktovat a požádat o bezplatnou konzultaci, budete mít možnost vyzkoušet si moji práci, můj styl a osobnost. Budu mít příležitost vám nabídnout tu nejlepší podporu, kterou potřebujete. Neexistuje žádná povinnost začít se mnou pracovat!

Rezervovat schůzku

Proveďte rezervaci v mém kalendáři nebo jednoduše pošlete kontaktní formulář a my pro vás najdeme nejlepší datum.

1. schůze!

Budu s radostí zahájit cestu společně s vámi! Uvidíme se brzy online nebo offline.

Často kladené otázky

Existuje možnost mít s vámi chat zdarma?

Samozřejmě! Bez prvního bezplatného setkání nezačneme spolupracovat. Musíte mě vidět, znát mě, zkontrolovat můj styl a osobnost. Potřebuji mít šanci nabídnout ti nejlepší podporu, kterou potřebuješ, aniž bych hádal.

Je tato bezplatná konzultace povinností zahájit spolupráci s vámi?

Rozhodně ne! Toto online setkání vám dává možnost zkontrolovat, zda chcete se mnou spolupracovat a učinit co nejlepší rozhodnutí. Je to vaše rozhodnutí, pokud chcete se mnou začít cestovat!

Je to také okamžik, kdy můžu zkontrolovat, zda jsem tou pravou osobou, která vás bude podporovat a doprovázet na vaší cestě ke změně života.

Mám se připravit na náš bezplatný chat?

Není potřeba žádná příprava, buďte sami sebou a zajistěte si volný čas na konzultace.

What kind of support you can offer?

Well, I can offer you individual sessions (up to 90 minutes) on- & offline, workshops and support groups, masterminds, crisis consultancy and support, educational seminars. But the most important – I offer full presence, mindful approach, individual support, focus on your potential and your challenges, warm heart.

Kdo může hledat vaši podporu?

Většina mých klientů jsou ženy: svobodné ženy, maminky, manažerky …

Většina žen, se kterými pracuji, jsou ženy žijící v zahraničí …

Jsem však otevřena na práci s každou ženou a mužem, kteří mají pocit, že můj přístup, hodnoty jsou blízké jejich a moje nabídka může podpořit jejich potřeby a cíle.

Nejsem emigrant ani imigrant, mohu vás kontaktovat?

Samozřejmě mě jen kontaktujte a se sejdeme na 60min konzultace zdarma a probereme možnosti spolupráce.

Pracujete s firmami?

Ano, pracuji pro společnosti podporující rodiny a manželky expat pracovníků. Prostě zkontrolujte moji nabídku pro firmy a neváhejte mě kontaktovat.

Jak zjistím, že potřebuji podporu?

Cítíte, že jste ve stresu, vypracovaní, cítíte se ztraceni a nejste si jisti, co je pro vás důležité, cítíte se nepříjemně a dokonce ani nevíte proč, cítíte se osaměle na novém místě a nemáte tušení, jak začít svůj život v zahraničí. ..

Kulturní šok zahrnoval vaše skutečné potěšení ze života v nové zemi …

Připravujete se na přemístění, migrujete ze země do země, máte rodinu a nemáte tušení, jak je během přemístění a po něm podpořit …

Nebo se možná vracíte do domovské země a jen se bojíte …

Nebo možná potřebujete někoho, kdo vás bude provázet ve vašich změnách, výzvách, přechodu, dosahování cílů, zkoumání možností a objevování vašeho potenciálu …

Možná chcete roztáhnout křídla a zahájit novou iniciativu?

Stačí mě kontaktovat a domluvot zdarma konzultace.

Kontaktujte mě

Níže se zeptejte nebo si zarezervujte schůzku. V případě nouze volejte 112 nebo navštivte nejbližší nemocnici.

Zasláním tohoto kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů společností Marta Lenarczyk, Praha, Česká republika, registrovaná pod číslem ICO 06747647, abychom vás mohli kontaktovat a dostávat informační bulletin prostřednictvím e-mailu, informace o akcích, novinky, blogové produkty a služby Marty Lenarczykové a dalších doporučených osob v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.

 

    +420 724 009 238

    Prague, Czech Republic

    hello@martalenarczyk.com

    Pokud jste v České republice – můžete platit pomocí výhodami Benefit Plus